Polacy w IIIRP za pancerną szybą

Podczas gdy rząd Polski nieustannie macha przed nosem Rosji wyszczerbioną szabelką, na szczycie G20…

 

 

Podobny obraz

Autor: Jacek Mędrzycki

To zaszczyt pana widzieć, panie Putin. Mamy nadzieję na wiele pozytywnych rzeczy dla Rosji i Stanów Zjednoczonych – powiedział Donald Trump.
Spotkanie obu prezydentów zamiast zaplanowanych 30 min trwało 2 h 15 min.


Wezwanie Trumpa do „walki ze wspólnymi wrogami” to sygnał, że mimo diametralnie różnych interesów w różnych częściach świata – a właściwie właśnie z ich powodu, Ameryka zdaje sobie sprawę, że bez targów z Rosją nie da się rozwiązać żadnego z głównych konfliktów na świecie.

Prezydent Francji Emanuel Makron przeprasza rosyjskiego przywódce Władimira Putina za opóźnienie w dwustronnym spotkaniu w Hamburgu, podkreślając wielkie zadowolenie z rozwoju stosunków między Rosją i Francją. Putin na spotkaniu ze swoim francuskim odpowiednikiem, podkreślił zadowolenie ze wzrostu wymiany handlowej między obu krajami.

Pomimo wszelkich trudności, rosną więzi gospodarcze i cieszy zwiększenie ruchu towarowego – powiedział Putin
Liczymy na aktywną pracę Rady Rosyjsko-Francuskiej w kwestiach finansowych, gospodarczych, przemysłowych i handlowych – dodał rosyjski prezydent
Zgodnie z Waszą ( Rosji ) sugestią, Francja rozpoczęła pracę nad stworzeniem forum publicznego dla obu krajów – powiedział Makron.

Motto dla naszych polityków – ” Dyplomacja to umiejętność powtarzania „dobry piesek”, dopóki nie znajdzie się odpowiednio grubego kija.

za: https://www.facebook.com/search/top/?q=piotr%20kania

______________________________________

______________________________________

Polskie umysły pancerne

Miesięcznica, a może miesiącznica, 10.07.2017

 

Maciej Łopiński: „kontynuujmy idee Lecha Kaczyńskiego” – a więc mamy kontynuować proces zdrady Państwa Polskiego na rzecz interesów światowego syjonizmu?

 

Maciej Łopiński: do2010r. współpracownik L.Kaczyńskiego, po katastrofie smoleńskiej stanął na czele Ruchu Społecznego im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego, do grudnia 2016r. sekretarz stanu w kancelarii Maliniaka – prezydenta IIIRP. Maliniak odznaczył go Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski „za wybitne zasługi w pracy dziennikarskiej, za działalność na rzecz niezawisłych mediów, za odwagę w budowaniu wolnej Polski oraz podejmowaną z pożytkiem dla kraju aktywność państwową i publiczną”. Od stycznia 2017r. jest szefem rady nadzorczej TVP.

 

Druga część żydowskiej V kolumny zorganizowała kontrmiesięcznicę

 

Oto i najważniejsi liderzy, W.Frasyniuk na górze po lewej, a na pierwszym planie niejaki R.Petru.

Nie śmiejcie się z Frasyniuka. Żydowska gadzinówka Tok FM (własność Michnika, Polityki, Fundacji S.Batorego) doniosła, że Frasyniuk to mocny człowiek i twardy polityk – nie wykluczone, że zastąpi politycznego przygłupa Petru. W każdym razie Żydzi mają pewien problem z wykreowaniem drugiej żydowskiej partii, która pozyska wśród nierozgarniętych politycznie Polaków tylu zwolenników co pierwsza w ich „rankingach”, czyli PiS.

Ale jak widać liderom kontrmiesięcznicy udało się zebrać całkiem pokaźne grono politycznych przygłupów.

Wiem, że gdy A.Borys w interesie Żydów chciała przejąć ZPB na Białorusi, płacono manifestantom po 10 – 20 $USA, ile płacił Frasyniuk i Petru nie wiem.

W każdym razie ci Polacy, którzy mają aspiracje do udziału w politycznym życiu ich kraju mają wybór – Żydzi o wszystkim pomyśleli. Mogą iść w miesięcznicy z syjonistą J.Kaczyńskim lub z syjonistami W.Frasyniukiem i R.Petru w kontrmiesięcznicy. I jak widać wszyscy spotkają się w tym samym miejscu, bowiem wszystkie polityczne drogi, te oficjalne i legalne, w naszej ojczyźnie prowadzą w tym samym kierunku.

 

Dariusz Kosiur

Reklamy

17 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

17 responses to “Polacy w IIIRP za pancerną szybą

 1. julius

  Staunton, July 9 – Vladimir Zhirinovsky, the flamboyant and often outrageous leader of the misnamed Liberal-Democratic Party of Russia, must not be ignored because he often expresses ideas circulating among more powerful figures in Moscow who for various reasons are not prepared to advance them in public.

  That pattern makes Zhirinovsky’s latest remarks about the future of Ukraine especially troubling. He said on the First Studio talk show at the end of last week that “the final result” to the conflict in Ukraine will be that country’s partition “not tomorrow” but after many rounds of negotiations (cont.ws/@severro/660028).

  According to Zhirinovsky, “south-eastern Ukraine and the Russian population will go to Russia, but the north-west will become a nationalist state of seven to eight million people … will become a member of NATO and the European Union.” In this way, “the problem will be concluded: there will be no Ukrainian question!”

  Lviv will be the capital of this new state, the LDPR leader says, because Kyiv, “the mother of Russian cities,” must be part of Russia; and the new country centered on Lvov will be called Galicia, a land-locked place, and in no way Ukraine with an outlet to the sea. Thus, the name “Ukraine” will disappear from the map of the earth.

  Two things make Zhirinovsky’s remark noteworthy. On the one hand, his ideas about partition are not as far removed from those that Vladimir Putin’s Novorossiya project would appear to call for, one that would give Russia a land bridge not only to Crimea but to the Transdnniestria region of Moldova as well, while depriving Ukraine of access to the sea.

  And on the other, Zhirinovsky suggests that he sees a future in which a Ukrainian state, albeit one not called that and not in anything like its current borders, would be a member of the two key Western institutions, NATO and the EU, an indication that his words in this case likely reflect what Moscow may believe it can offer as a compromise some in the West might accept.

  Żirinowski zapowiedział, że konflikt na Ukrainie może zakończyć się tylko jej podziałem. Oczywiście odbędzie sie to po długich i wielorundowych rozmowach. Południowo Wschodnia część, łącznie z Kijowem zostanie przyłączona do Rosji a Zachodnio Północna część ze stolicą we Lwowie zostanie samodzielnym państwem pod nazwą Galicja. Słowa jego trzeba traktować poważnie bo często wyrażają poglądy panujące na Kremlu.
  http://windowoneurasia2.blogspot.co.uk/

  Jak widać, w ostatniej wypowiedzi została pominięta Polska, której obecnie nie proponuje się już nawet zachodniej Ukrainy.

  Polubienie

 2. jasieniek

  debile zapierdalają teraz prócz krzyżów i portretów krasnala żydka z … flagami amerykańskimi

  miesięcznica smoleńska
  http://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/rb9ktkqTURBXy9iMjQyNzRhNWUxNGMyZjY0ODdkNjZjOGNmNDViNjQ2MC5qcGVnkpUDAnvNFMzNC7KTBc0DFM0BvA

  Polubienie

  • stycznik400v

   A na czele ŻYD kalkstein.
   Moze ktos mi odpowie: Czemu tak na prawdę slużą te miesiączki smoleńskie?.
   Jeśli chodzi o miesiecznice OUN-UPA to się domyslam w jakim celu. (Osiagniecie uchwalenia ustawy o ludobojstwie na wolyniu itd.).

   Polubienie

   • Easy Rider

    Te „miesiączki” (piękne określenie, gratuluję) smoleńskie nie służą temu, żeby kogokolwiek uczcić. To jest sztucznie podsycana hucpa, której zadaniem jest wtłaczać do mózgów katolemingów dogmat, że w Smoleńsku miała miejsce katastrofa lotnicza. Temu służą również tzw. apele smoleńskie.

    Polubienie

  • Metro

   Wspólnota wyznająca tzw „kłamstwo smoleńskie” to wspólnota religijna/ideologiczna czy sekta. Te słowa często oznaczają to samo, sekta to religia w stadium początkowym, której nie lubimy. To w zasadzie to samo co ideologia posiadająca fanatycznych wyznawców (np. feminizm).

   Ojcu Rydzykowi udało się stworzenie nowej religii, sekty smoleńskiej. To zjawisko z zakresu psychologii społecznej. Najlepszymi twórcami ideologii są oczywiście żydzi, oni tworzą religie i ideologie w celu sterowania zachowaniami głupich gojów. Polecam ten artykuł ze Sputnika, autorka odnosi się do słynnej książki, której autorzy spróbowali stworzyć podręcznik tworzenia sekt: https://pl.sputniknews.com/opinie/201706295766689-Guru-z-Zoliborza-Jaroslaw-Kaczynski-Agnieszka-Wolk-Laniewska/ , książka: http://docer.pl/doc/n5v150

   Pierwszym etapem tworzenia sekty jest wykreowanie „oświeconych” przechowyjących depozyt prawdy przeciwko zwykłym ludziom. To jak Świadkowie Jehowy. Jednym z żelaznych punktów w podręczniku sekciarzy jest wykreowanie uroczystości, podczas których celebruje się światopogląd sekciarzy, gdzie mogą się zebrać i poczuć siłę grupy i utwierdzić we wtłoczonych im przekonaniach.

   Rocznice – co 12 miesięcy – to stanowczo za rzadko. W chrześcijaństwie nabożeństwa, z obowiązkiem uczestnictwa, stosuje się raz na tydzień. To jest dobra formuła. Rydzyk z pomagierami wymyślili miesięcznice dokładnie w tym samym celu. Miesięcznica czy miesiączka smoleńska to właśnie odpowiednik niedzielnej mszy świętej.

   Podczas ceremonii sekciarze dostrzegają że jest ich dużo, oni przechowują „depozyt prawdy” który niedługo oświeci także niewierzących. Domyślam się, że Mały Karakan mówi sekciarzom, że „prawda wychodzi na jaw”, „już niedługo” wszyscy się dowiedzą, ale póki co trzeba samodzielnie trwać przy prawdzie nawet znosząc kpiny i docinki. Potwierdzają to filmiki YT które widziałem (widziałem cztery, razem max. 10 minut). Te miesięcznice dostały nowej pary po wygranej w wyborach parlamentarnych i prezydenckich, kiedy przybyło wypasionych na dobrych pensjach czynowników.

   Kontr-miesiączki organizowane obok głównych liturgii mają dokładnie ten sam cel. Obecność fanatycznych przeciwników ma za zadanie scementować sekciarzy. Fanatyczni przeciwnicy tylko pomagają nakręcić spiralę fanatyzmu u sekciarzy. Taki cyrk, to wszystko to taka „kolorowa rewolucja” w wersji mikro.

   Z oczywistych powodów nasuwają się porównania do chrześcijaństwa. Ojciec Rydzyk to mistrz ceremonii, święty Szaweł, a Mały Karakan to brat tego Chrystusa co „poległ” pod Smoleńskiem. KODowcy, czy jak się lichwiarska żydokomuna nazywa, to taki Neron.

   Moim zdaniem dobrze to rozgrywają. Książkie polecam.

   PS.
   W Sputniku podobno jest zaangażowane całe „NIE”. Historia się powtarza…

   Polubienie

  • Właściwie już się przedstawili:
   „W skład Rady wybrano, w demokratycznych, proporcjonalnych wyborach 17 osób: 7 związanych z kanałem „Sumienie Narodu”, 5 z Klubu Narodowej Demokracji (w tym moja skromna osoba), 2 ze Stronnictwa Narodowego im. Romana Dmowskiego oraz 3 niezależnych.”

   Jest tam wielu przyzwoitych Polaków. Jednak nie ulega najmniejszej wątpliwości, że jednoczesne odwołanie się do Kościoła i spuścizny R.Dmowskiego (portrety S.Wyszyńskiego i R.Dmowskiego) jest kolejną próbą kanalizacji i rozbijania narodowo myślących Polaków.

   Trzonem Rady NFP jest „Sumienie Narodu”. „Sumienie Narodu” wywodzi się z żydo-katolickiego Centrum Edukacyjnego Powiśle (http://edukacyjne-powisle.pl/), przeznaczone jest dla „narodowców” uwieszonych krzyża, bo Polak to katolik – bo Polak to najpierw katolik, teraz już żydo-katolik -, a dopiero potem polski nacjonalista i Słowianin.

   Koncesjonowani „narodowcy” – https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/08/12/koncesjonowani-narodowcy/

   Polubienie

 3. miksa

  Duda z banderowcami!!!

  Ten od budowy w Polsce tzw. międzymorza a wiec ,,wielkiego Izraela”, odmówił patronatu organizatorom obchodów 74 rocznicy tzw. ,,rzezi wołyńskiej”, czyli ludobójstwa na kresach. Co na to pisowskie hejterowskie społeczne mendy. zw

  DALEJ .. http://wrzodakz.neon24.pl/post/139252,duda-z-banderowcami

  Polubienie

 4. julius

  Popularny rosyjski politolog Siergiej Michejew w programie „żelazna logika” w „VestiFM” powiedział, że w przypadku konfliktu Stanów Zjednoczonych z Rosją Ukraina przestanie istnieć.

  Według politologa, Ukraina może stać się polem bitwy, trampoliną, gdzie nastąpi kontruderzenie, jeśli USA zdecyduje się zaatakować Rosję. W tej sytuacji z państwa ukraińskiego nie zostanie nic, co by o nim nie krzyczęli ukropatrioty z Kijowa „na wszelkiego rodzaju Majdanach i ich nacjonalistycznych paradach gejowskich”, politolog powiedział.
  Michejew uważa, że ​​Stany Zjednoczone wybrały całkiem dogodną dla siebie taktykę. Przy tym wszystkim, Ukraina jest postrzegana przez Zachód jako przyszły poligon, przed którym to krajem nie ponosi się żadnej odpowiedzialności. Najprostszym sposobem było zainteresowanie Kijowa mitycznym przystąpieniem do NATO aby oczekiwać, że dowolny rozkaz zostanie wykonany. Jednak przy takim stanie państwa nikt Ukrainy przyjmować nie będzie.

  Pomijając fakt, że w Ukrainie szaleje wojna domowa, a sytuacja gospodarcza jest jak w krajach trzeciego świata to akces przez Ukrainę do NATO jest dla Rosji Rubiconem, który nie może być przekroczony. Przecież każdy wie, że ekspansja na Wschód sama w sobie stanowi zagrożenie dla Federacji Rosyjskiej, nie mówiąc już o stacjonowaniu wrogiej jednostki wojskowej na granicy. Nawet tylko mówienie o przystąpieniu Ukrainy do NATO spowoduje pogorszenie stosunków Rosji z Ukrainą i Zachodem.

  https: //politexpert.net/50687-miheev-ukraina-stanet-placdarm

  Polubione przez 1 osoba

 5. Reblogged this on 7777777blog and commented:
  „(…) ci Polacy, którzy mają aspiracje do udziału w politycznym „życiu” ich kraju mają „wybór” – Żydzi o wszystkim pomyśleli. Mogą iść w miesięcznicy z syjonistą J.Kaczyńskim lub z syjonistami W.Frasyniukiem i R.Petru w kontrmiesięcznicy. I jak widać wszyscy spotkają się w tym samym miejscu, bowiem wszystkie polityczne drogi, te oficjalne i legalne, w naszej ojczyźnie prowadzą w tym samym kierunku (…)”

  Polubienie

 6. pyta i Trump /pyta.pl

  Opublikowano 7 lip 2017

  Relacja pyta.pl z wizyty Donalda Trumpa w Warszawie z 6 Lipca 2017 roku

  13:53

  .http://youtu.be/qAR7McrOCAk?t=828

  Polubienie

 7. nikita

  ❗ Donald Trump w Polsce❗ Zagrzewka do III Wojny Światowej❗ NWO❗

  Polubienie

 8. Pingback: Wizyta przełoŻonych Trampka w jewrosojuzie « Grypa666's Blog

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s