Cwany żydo-reżim chce ograć rolników

 

Po lewej Michał Kołodziejczak jako radny gminy Błaszki, a po prawej już prawie jako przywódca rolników.

Cóż za metamorfoza, schludna, miła, gęba radnego z unijnego obozu gminnego samorządu (startował z PiS) i niedogolony, ze zmierzwioną czupryną, ale z aparatem prostującym zęby dolnej szczęki, lider chłopskich protestów. Ciekawe, czy jeszcze student, czy już absolwent, szkoły liderów, a może tylko na szkoleniu służb żydo-reżimu? Tak żydowski reżim lansuje M.Kołodziejczaka na chłopskiego przywódcę. Syjonistyczny reżim zdaje sobie sprawę, że rolnicy, jedyni polscy właściciele środków produkcji, gdyby się zorganizowali w polityczny chłopski, narodowy ruch, mogliby skutecznie zagrozić żydo-reżimowej władzy.

Trudno tylko jednoznacznie stwierdzić, przynajmniej na razie, czy Kołodziejczak pracuje na rzecz PiS, czy na rzecz PO, czy, co najbardziej prawdopodobne,  jednocześnie na rzecz władzy i opozycji, czyli dla żydo-reżimu IIIRP. A dlaczego ostatnia możliwość jest najbardziej prawdopodobna? Ano dlatego, że protesty polskich rolników, jeśli miałyby mieć sens społeczny i ekonomiczny, a więc polityczny, muszą być skierowane przeciw żydo-reżimowi IIIRP, czyli przeciw syjonistycznej władzy i przeciw syjonistycznej opozycji, przeciw żydowskiemu kapitalizmowi IIIŻydo-RP/Polin.

Niektórzy mogą popaść w konsternację, bo jak to, radny z PiS atakuje rząd „dobrej zmiany” – ?

Po wysłuchaniu wypowiedzi M.Kołodziejczaka dla żydowskiej gadzinówki Tok FM (link poniżej) popadniemy w jeszcze większą konsternację, ponieważ M.Kołodziejczyk nie chce, jak twierdzi, zajmować się polityką tylko poprawą sytuacji polskiego rolnika – hodowcy, producenta żywności (?).

Wczoraj zamieściłem poniższy komentarz:

Michał Kołodziejczak – „nowy Andrzej Lepper” jak wieszczą manipulatorzy i głupcy – jest przygotowany przez żydo-reżim do wyprowadzania Polaków w maliny.

Wystarczy posłuchać jego wypowiedzi dla żydowskiej gadzinówki Tok FM (już sam fakt, że żydowska gadzinówka go reklamuje winien Polakom dać do myślenia):

http://audycje.tokfm.pl/gosc/Michal-Kolodziejczak/8747

(kliknąć w „posłuchaj” przy wyróżniku: 03.08.2018 15:40 Światopodgląd Agnieszka Lichnerowicz)

Dzisiaj komentarz uzupełnię otrzymaną pocztą od Zdzisława Jankowskiego (Polska Patriotyczna):

Byłem wczoraj w Orzeżynie (pow. sieradzki, woj. łódzkie) na wiecu  pod niebem, zorganizowanym przez nijakiego Michała Kołodziejczaka – rolnika. Zjechało się około 200 rolników z całej Polski. 6-7 rolników mówiło o swoich problemach. Był tam także Paweł Ziemiński z partii Polska Patriotyczna. Pięknie zaczął mówić, wystąpienie miało charakter narodowy, patriotyczny. Kołodziejczak odebrał mu po 2-3 minutach głos i powiedział, że tu nie ma miejsca na politykę i powstał konflikt zwolenników i przeciwników. Byłem też zapisany do głosu, jako były poseł, zaproszono  nas do sali, zapytano co będziemy mówili, poczułem się, że jestem niepotrzebnym intruzem, chociaż chciałem mówić i zdobyć tą grupę Polaków, rolników, otwartym sercem a nie zaciśniętą pięścią. Odjechaliśmy, dla takich jak Paweł i ja wg Kołodziejczaka nie ma tam miejsca. Po godzinie przerwy, ostatecznie dano  głos Gabrielowi Janowskiemu.

Zdzisław Jankowski  

I wszystko jasne – M.Kołodziejczak to kolejny osobnik z koncesją żydo-reżimu do wyprowadzania w pole polskich rolników, polskiego społeczeństwa. 

M.Kołodziejczak nie ma rolnikom, Polakom, niczego do zaproponowania – i nie może mieć, ponieważ jako koncesjonariusz żydowskiego reżimu IIIRP nie występuje przeciw żydowskiemu kapitalizmowi. 

Dariusz Kosiur

17 Komentarzy

Filed under Polityka

17 responses to “Cwany żydo-reżim chce ograć rolników

 1. Allan

  Z ciekawości zapytam pana Dariusza a czy ten młody pan nie kończył może Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej ojca dr. T. Rydzyka .
  Niczego wykluczyć nie można a jeżeli by tak było to byłyby fajne jajca zresztą nie pierwsze .

  Polubienie

 2. Kolejny klaun zaraz po Potockim. Jak to mówił P. Ziemiński: koncesjonowany typ ma za zadanie umiejętnie zagospodarować polskimi uczuciami i namiętnościami.
  Jak widać na Polskiej scenie aż roi się od licencjonowanych, koncesjonowanych mówców, a Polacy jak zawsze dają spędzać się w maliny.

  Polubienie

  • * A Polacy jak zawsze dają dają wpedzać się w maliny.

   Polubienie

  • żaden koncesjonowany , Tobie coś napiszą i zaraz wierzysz . A swoje myślenie to gdzie masz ? Przy Kołodziejczaku nie ma Geremków Mazowieckich – doktorów profesorów , sedziów .Jest goły i wesoły .

   Polubienie

   • Allan

    Chłopie jak mają być wokół niego .Jakim cudem w 2018 roku? . Przecież oni już powymierali i już dawno są w niebie to skąd niby Lewartow czy inny Mazowiecki ma przy nim być .

    Polubienie

   • Allan

    I skąd taka niby pewność że jest goły i wesoły i wokół niego nie plątają się Geremki czy Mazowieckie w formie już z 2018 roku a więc już dużo bardziej udoskonalonej bo ja pewności takiej nie mam .

    Polubienie

 3. ERROR 404

  Najwierniejszy z najwierniejszych musiał odejść z stanowiska ministra rolnictwa,musiał…
  ( …)
  A w temacie.Jeżeli ktoś nie miałby „pozwolenia” na takie pyskówki, to w najlepszym przypadku musiałby sięgnąć po kredyt klęskowy…
  A tak inwentarz rośnie aż miło, łany równo się kołysały jakieś dwa tygodnie temu jak przejeżdżałem trasą na płn zach od Sieradza..

  Pozdrawiam ,Franz

  Polubienie

 4. Nie przesadzajmy , jak Kołodziejczak ma założyć partię w stylu Samoobrona – nikt go nie wspiera. Na razie domaga się działań ministerstwa rolnictwa to normalne , gromadzi siły logiczne. Tworzenie lidera chłopskiego przez PIS to bzdura , oni mają liderów chłopskich ale podstawiony lider zawsze jest niżej od naturalnego lidera. Kołodziejczak nie będzie robić punktów dla nieznanej partii Polska Patryjotyczna .On dopiero zaczyna działać.

  Polubienie

  • paziem

   RoccoB., PiS nie ma nie tylko żadnych liderów chłopskich, ale cierpi na uwiąd liderów własnych i jest formacją schyłkową.
   Wieś jest naturalnym środowiskuem do postaw pronarodowych dlatego tak syjoniści i pookrągłostolowcy boją się rewolty na wsi. Najtwardszych liderów mordują ( Bartoszcze, Lepper i dzisiatki innych) lub doprowadzają do ruiny ekonomicznej. ” Miękkich” się po prostu zastrasza lub kupuje. Jest wreszcie grupa ” prawdziwków”, tj. tych najgorszych kanalii, które wykonują rozbijacką działalność pseudokrytyków i pseudoantysystemowców. Ci mają skupiać niezadowolenie na wsi i wekslować je na wyniszczajace inicjatywę i energię bezproduktywne” akcje protestu”. Plejada kanalii jest tutaj przebogata: cała rzesza agentów wewnątrz Solidarności RI, Solidarnosci Wiejskiej, Solidarności Chłopskiej, SL ” Ojcowizna”, ” Samoobrony”.
   Przebogata galeria kundli w roli ministrów rolnictwa: Janowski, Jagieliński, Balazs,Jurgiel, Ardanowski, reszta patrz wikipedia odnośnie ministrow rolnictwa po roku 1990.
   Nowe rozdanie ” liderów rolniczych” po zużyciu i skompromitowaniu takich pajaców i gnid jak Kuropatwiński i Izdebski- otwiera Michał Kołodziejczak, młody, ” wyuczenie „wygadany”, który udaje, że nie zajmuje się polityką 😂.
   Nie jest moźliwe rozwiązanie problemów wsi bez rozwiązania problemów państwa, jego suwerenności i powołania polskiego, narodowego rządu. Wiedział o tym już sto lat temu Wincenty Witos, ale nie wie o tym ” trybun ludowy” Kołodziejczak.
   Zdają sobie z tego dobrze sprawę mocodawcy Michasia i dlatego on powatarzać ma do znudzenia, że chlopom od polityki wara i od zmiany systemu okrągłostołowego wara! Wolno jedynie go”doskonalić”…aź do całkowitej likwidacji chłopskich gospodarstw rolnych jako podstawy ustroju rolnego i godpodarczego Polski.
   Polska straciła samodzielność finansową, przemysłową,technologiczną, a teraz przychodzi pora na zasoby i w tym celu jest realizowane przejmowanie surowców naturalnych, ziemi oraz upraw i hodowli w ramach gospodarstw rodzinnych.

   Polubienie

   • Reż. Adam Miauczyński

    PiS (…) jest formacją schyłkową.

    Cały polityczny układ jest schyłkowy, dlatego teraz taka krzątanina wokół werbunku nowych kadr.

    Polubienie

 5. nina

  ——– OTWÓRZ OCZY Polaku !!! wysłuchaj ! WIEDZA CZYNI WOLNYM !!

  Polubienie

 6. Reż. Adam Miauczyński

  Inny z aktorów na scenie „narodowej”.

  Polubienie

 7. ERROR 404

  Nic odkrywczego nie powiem, ale na „pyskówki” na wizji i z medialnym przytupem mogą sobie pozwolić ci którzy mogą sobie pozwolić..

  Polubione przez 1 osoba

 8. To moze ja zaczne publicznie przemawiac…
  =========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

 9. Sołtys

  Panowie.Ja też byłem na tym wiecu w Orzeżynie i obserwowałem reakcję mieszkańców tej miejscowości i powiem wam nie pałali oni jakimś entuzjazmem w stosunku do Kołodziejczaka.Oni obserwowali to wszystko z dużym dystansem dało się to zauważyć.W ogóle atmosfera tego wiecu była jakaś dziwna i Kołodziejczak przerywał niektórym mówcom wypowiedzi gdy tylko próbowali dotykać tematu żydo-reżimu .Pozdrawiam z maleńkiej wsi na Mazowszu.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s