Czy w ramach programu „America first” prezydenta Trumpa, w USA dojdzie do PONAD MILIONA zakażeń COVID-19?

No i robi się to, co PRZEWIDYWAŁEM, znając zapadalność, szczególnie mieszkańców USA, na kolejne, co kilkanaście lat, epidemie grypy tamże.

.

.

(Np. epidemia grypy „hiszpanki” przed ponad stu laty, też została zawleczona do Europy z USA przez wojsko amerykańskie, które brało udział w zakończeniu 1 WŚ. Na „hiszpankę” zmarło wtedy 3 procent korpusu wojskowego USA. A ponieważ ten typ grypy zaraził część Europy – szczególnie silnie był nią dotknięty Londyn – to poprzez prostą ekstrapolację owych 3 procent na 1,5 mld ludzi żyjących wtedy na Ziemi, otrzymano OKRĄGŁĄ LICZBĘ 50 mln śmiertelnych ofiar „hiszpanki”)

A oto najświeższe dane nt. pandemii COVID-19:

Wczoraj w USA było 81,943 zachorowań, w tym +13,732 nowych; zaś DZISIAJ (27.03 rano) statystyki podają jest tam już 85,612 zachorowań, wyraźnie więcej niż było ich w Chinach, w ciągu 2 miesięcy 81,340.

A zatem w USA ZACZYNA SIĘ ROBIĆ SIĘ STRASZNIE i powtarzam, za https://www.fort-russ.com/2020/03 :

W przybliżeniu jedna trzecia całej populacji globu jest obecnie pod pewnego rodzaju rozkazem „lockdown” (zablokowania w czynnościach), a to oznacza, że setki milionów ludzi pracy siedzą bezczynnie w domach, nic nie robiąc.

Tutaj, w Stanach Zjednoczonych, bardzo wielu ludzi jest absolutnie chorych i zmęczonych siedząc bezczynnie w domu, ale jest prawdą, że wygląda na to, że ta pandemia dopiero się zaczyna. Izolacja i strach przed pandemią koronowirusa biorą swój rachunek, co widać po ilości telefonów do gorącej linii  prewencji samobójstw,  od czasu gdy wirus COVID-19 wykrzywił codzienne życie milionów obywateli.

I jaka jest rada, by to kompletne załamanie się, świata prowadzonego przez Deep State USA, zahamować?

Rada jest prosta. OGŁOSZENIE ROKU JUBILEUSZOWEGO przez wszystkie powiązane ze sobą banki świata.

Cytuję za mym stałym korespondentem Peterem Myersem z Australii<myers@cyberone.com.au>. Jest on w wieku, podobnie jak i ja, ok. lat 70++:

Coronavirus emergency prompts even conservatives to switch to Socialist Financing

– by Peter Myers, March 27, 2020

(ZAGROŻENIE KORONAWIRUSEM POPYCHA KONSERWATYSTOW DO SOCJALITYCZNEGO FINANSOWANIA)

To jest ironią, że rozważamy ten problem podczas zagrożenia Koronawirusen, w czasie gdy nawet Financial Times publikuje artykuły jak na przykład Martina Wolfa „Rząd musi obecnie działać, by nie dopuścić do depresji”, a Martin Sandbu proponuje, by Bank Centralny bezpośrednio sfinansował deficyty rządowe.

http://mailstar.net/coronavirus-finance.html

A pod powyższym adresem czytamy artykuł Michaela Hudsona:

Rok Jubileuszowy odpuszczenia długów to jest jedyna droga by uniknąć depresji

Określenie „Rok Jubileuszowy” pochodzi od hebrajskiego słowa „trąba” – jobel. W prawie mojżeszowym tak trąbiono co 50 lat, by sygnalizować Rok Pana, w którym osobiste długi zostawały umarzane. (…) Kiedy Jezus wygłosił swe pierwsze kazanie, Ewangelia Łukasza opisała go jako rozwijającego zwój Izajasza i zapowiadającego, że nadszedł po to, by ogłosić ROK PAŃSKI. (…) Od początków spisanej historii, na Bliskim Wschodzie było normalnym, że nowy władca proklamował amnestię długów gdy zasiadał na tronie. (…) Porównanie z czasami obecnymi jest zauważalne, amerykańska zapaść bankowa w roku 2008 stworzyła wielką możliwość „wyzerowania” często przestępczych śmieciowych rat, które spłacały rodziny o niskich dochodach, szczególnie mniejszości narodowe. Ale tego nie zrobiono i miliony Amerykanów zostały pozbawione swych domostw” – itd. warto przeczytać ten artykuł w CAŁOŚCI.

Ale czytajmy propozycje Australijczyka Petera Myersa z 27 marca br. dalej:

>Gary North naciska, by nawet w takich czasach jak obecne, ŚWIĘTOŚĆ WOLNEGO RYNKU była zachowana. TO OZNACZA MILIONY TRUPÓW ORAZ EKONOMICZNĄ RUINĘ. To jest właśnie ten Libertarianizm USA, który doprowadził do tego, że wirus się wyrwał spod kontroli, chociaż były całe 2 miesiące ostrzeżeń o tym, co się stało w Chinach.
USA jest obecnie epicentrum zarazy Covid-19 i jej śmiertelność zaczyna przekraczać tą w Chinach – i to pomimo, że liczba mieszkańców Chin jest cztery razy większa niż w USA. Podczas gdy Chiny zahamowały rozszerzanie się epidemii w ciągu dwóch miesięcy, sytuacja w Stanach Zjednoczonych wygląda jakby rozkręcała się ona bez jakiejkolwiek kontroli. A to z przyczyny okupacji przez Libertarianizm rządów w USA, które są słabe: władza jest w rękach korporacji, które kupują Kongres i subsydiują kampanie prezydenckie.

(…) Koronowirus daje nam nam dwojaki wybór: Libertariańska ortodoksja, taka jaką proponuje Gary North, lub przejście na finansowanie socjalistyczne.

(The Coronavirus gives us two choices: Libertarian orthodoxy such as Gary North advocates, or a switch to Socialist financing.)

To tyle nt. Sytuacji w USA w ocenie Petera Myersa z Antypodów.

*

A po odwrotnej stronie północnej części naszego Globu, na Białorusi (ok. 10 mln mieszkańców) mamy taką oto sytuację:

https://sport.onet.pl/pilka-nozna/inne-ligi/bialorus-liga-nie-przerywa-rozgrywek-a-zarazen-covid-19-przybywa/60cmr6b

Mecze piłki nożnej, przy pełnych trybunach (tj. na świeżym powietrzu) się nadal odbywają, dzieci chodzą do szkoły, restauracje otwarte, itd.) pomimo iż Białoruś nie jest wolna od zakażeń koronawirusem. Na początku ostatniego tygodnia (23.03) stwierdzono w tym kraju 81 przypadków choroby płuc wywołanej COVID-19. (przedwczoraj, 25 marca było ich już 86, czyli przez 3 dni przybyło 7 zakażeń, dzisiaj 27.03. jest ich „aż” 94;  w Polsce w tym okresie zaledwie 4 dni, pojawiło się prawie 400 nowych zakażeń! – MG)

(Jak podaje onet.pl) Prezydent kraju, Aleksander Łukaszenka, nazywany “ostatnim dyktatorem Europy” nie widział jednak powodów do wprowadzenia stanu wyjątkowego, jak chociażby uczyniono to w Polsce. Stwierdził nawet, że panika może być gorsza niż sam wirus. – Nie nazywam tego wirusa niczym innym niż psychozą i nie dam mu się zniechęcić – podkreślił Łukaszenka. – Cywilizowany świat oszalał, a politycy już zaczęli wykorzystywać sytuację do własnych interesów. Na przykład „absolutną głupotą” jest zamykanie granic – mówił. (W Białorusi tylko osoby przybywające z „zarażonych” – jak Polska lub Czechy, ale już nie Słowacja – krajów, muszą odbyć obowiązkową tam dwutygodniową kwarantannę.)

Podobne do Łukaszenki poglądy przytacza w swym szerszym, opublikowanym i na neonie24 i na wiernipolsce1, opracowaniu, mój kolega z USA (odwiedzał mnie w Z-nem w 2006 r.) autor znanej w Polsce książki „Gwiazda i krzyż” Michael Jones.

W szczególności powtarza on, nie tylko za włoskimi wirologami, iż  ZARAŹLIWOŚĆ wirusa wzrasta, gdy ludzie są SZCZELNIE pozamykani w swych domach – automatycznie wszyscy domownicy w takim zamknięciu mają wielkie prawdopodobieństwo się zarażenia.

Cytuję z jego raportu

Według Dr. Paul Auwaerter, the Clinical Director for the Division of Infectious Diseases at Johns Hopkins University

//Jeśli masz pacjenta z COVID-19 w swym domu, ryzyko się zarażenia przez ciebie wynosi 10 % … Jeśli byłeś tylko okazjonalnie narażony na wirusa w twym miejscu pracy (… tj. nie byłeś zamknięty w pokoju konferencyjnym przez 6 godzin, z kimś kto był zarażony) twe szanse zarażenia są (mniejsze niż np. w szpitalu) tylko 0,5 %”. (…)

I Mike Jones tak umotywowuje tę ogólną tezę: „Według studium Departmentu Ecology at Princeton University, “Aktualny naukowy konsensus głosi, że większość transmisji wirusa poprzez wydzieliny oddechowe następuje w formie dużych plwocin … raczej niż przez wydychanie małych aerosoli. Plwociny na szczęście, są wystarczająco ciężkie by nie lecieć zbyt daleko i opadają w powietrzu po kilku zaledwie stopach (1-2 m).”, innymi słowy Włosi wzmacniają rozszerzanie się COVID-19 poprzez zamknięcie ludności w ich małych apartamentach”

Co i ja, z życiowego doświadczenia twierdzę, że częste poruszanie się na świeżym powietrzu, automatycznie rozbudza siły odpornościowe organizmu.

Tak więc na podstawie li tylko, przytoczonych powyżej krótkich opinii, możemy dostrzec, że „nasz” były dyrektor sowchozu Aleksandr Łukaszenka „stanął okoniem” „BOGU ZACHODU” w materialnej formie Deep State USA. W medycynie ten „Bóg” jest reprezentowany przez MOLOCHA o nazwie WHO, który pozostaje obecnie pod zarządem Fundacji Gatesa. Fundacji oczywiście dbającej (od już bodajże czterech dziesięcioleci, kiedy to Gates swój “biznes plan” ogłosił) aby w każdym domu na biurku stał ŚWIĘTY KOMPUTER…

Czy Łukaszenka zatem to „Ostatni Mohikanin” walczący z Molochem WHO / Fundacja Gatesa? Zobaczymy wkrótce (o ile przeżyjemy).

MG, w samo południe 27 marca 2020 (przypominam, 2020 to liczba kabalistyczna!)

W mej, PRYWATNEJ na raziee, metodzie zliczania czasu, jest to

23 marca roku 103 po Wielkiej Socjalistycznej Rewolucji Anty Żydo-Chrześcijańskiej

.

21 Komentarzy

Filed under Polityka

21 responses to “Czy w ramach programu „America first” prezydenta Trumpa, w USA dojdzie do PONAD MILIONA zakażeń COVID-19?

 1. wincenty

  w iii świecie

  W Nowym Jorku w celu odciążenia kostnic w warunkach pandemii koronawirusa na ulicach rozmieszczono ciężarówki z chłodniami..
  https://pl.sputniknews.com/swiat/2020032712153090-sputnik-na-ulicach-nowego-jorku-pojawily-sie-lodowki-na-zwloki-sputnik/

  CW24 donosi że pielęgniarki ubierają się w —-worki na śmieci!!! —

  USA przegoniło Chiny, a Korea też wymięka -> https://www.youtube.com/watch?v=spInKEWiVtU

  Polubienie

 2. wincenty

  I to nie będzie tak że ci ludzie pójdą w krzaki czy pod mosty i quwa umrą bo pis tak chce!!

  My z e spalonych wsi my z głodujących miast….

  Polubienie

 3. wincenty

  zablokowało mi wpis

  Polubienie

 4. Edwards

  Panie Marku … .

  Zwolennicy szczepień, do których Pana zaliczam z wiadomych względów (wielokrotnie bowiem dawał Pan ku temu powody)mogą spać spokojnie, bo jak dobrze pójdzie, to od jesieni tego roku będą chcieli wszystkich zaszczepić. Więc spoko – czekamy teraz na szczepionki.
  Pan Aleksander Łukaszenka, to rzeczywiście „Ostatni Mohikanin”, to jeden z najmądrzejszych przywódców tego załganego świata.
  Niektórzy myślą, że szczepionki pozwolą Big Pharmie zarobić 10 bilionów dolarów, ale tu chodzi o to, aby wszczepić nam nowe choroby, jeśli jesteśmy w miarę zdrowi, a zabić nas jeśli już jesteśmy chorzy. Bydlak Gates jawnie mówił, że dzięki szczepionkom zmniejszą populację i o to im chodzi.
  Jest film na jewtubie ze spotkania globalnej szajki w Nowym Jorku, chyba było to 18 października, gdzie knuli o pięciu kluczowych dla gojów kwestiach, gdy „wybuchnie” światowa pandemia.
  Panie Marku … .
  Oni nie muszą już tego ukrywać, robią to jawnie, śmieją się w twarz ludziom świadomym, no bo przecież nie idiotom, którzy im wierzą bezgranicznie lub mają wszystko w dopie. Do tych już nic nie dotrze … .
  Tutaj przykład bezgranicznej wiedzy w prawdy wytresowane u nowych ludzi z nowego raju, do którego wiali, byle dalej od komuchów.
  Przykład ludzi, do których już nic nie dotrze.
  No cóż, pożyjemy – zobaczymy, kto miał rację.
  https://przemex.wordpress.com/about/comment-page-77/#comment-36525

  Polubione przez 1 osoba

  • Piotr69

   Edek czyżbyś piał do dr Kazu z USraju pierwszego znawcy Indian strasznego bufona mającego na blogu Przemexa status nieomylnego tzw. alfy i omegi to za krytykę Kaza mnie stamtąd usunięto głównie także Edek nie zaczynaj z Kazem bo czeka cię ten sam los.

   Po drugie za PRL też jak wiesz była książeczka szczepień i kary potężne za uchylanie się od szczepienia ale jak pisze sam opolczyk wtedy tym się zajmowała Polfa i można było sie zaszczepić.Dziś bałbym się szczepić swoje dzieci ale dyskusja tak czy owak jest bez sensu bo żyd wprowadził obowiązkowe szczepienia czy komu się to podoba czynie.Edek w innym temacie odpowiedz w temacie papusi watykańczyka.

   Polubienie

   • Edwards

    Piotr,

    Nie przypominam sobie, ażeby za PRL były kary finansowe za niezaszczepienie dziecka, ale jak wrócę z terenu to posprawdzam wszędzie?
    Co do ówczesnych szczepionek za PRL, to podobnie sądzę, jak Andrzej. Były one produkowane w Polsce, przez polskie firmy, a także przechodziły skrupulatnie prowadzone testy jakości (bezpieczeństwa).
    Zatem tkwienie umysłowo z ówczesnym przeświadczeniem co do konieczności szczepień w dzisiejszych realiach kultu pieniądza świadczy o umysłowej nieżyciowości.

    To działa!

    Nie tak dawno, jak przedwczoraj podsłuchałem rozmowę dwóch kobiet, które uskarżały się do siebie na brak dotąd jeszcze szczepionek na koronę wirusa. One wręcz nie mogą się już doczekać, kiedy pojawią się.
    MY CHCEMY SZCZEPIONEK!
    MY CHCEMY SZCZEPIONEK!
    Zaprawdę, zaprawdę Ci powiadam, że niebawem dostaną te swoje szczepionki.
    Moim zdaniem to też pewna forma ewolucji, bo osobniki głupie wypadną.
    Podobnie, jak z tymi co to chcą iść na Rosję za podpuszczeniem przez Jankesów. Niech idą, niech próbują, to przynajmniej głupich zostanie mniej. To też pewna forma eliminacji idiotów, którym już nic na rozum nie pomoże.

    Ps. Co do papy (nie mylić z tą do krycia dachów), to napisałem Ci wyczerpująco, a Ty w kółko mnie podpuszczasz.
    Zrozum chłopie!
    To był dobrze odegrany teatr, a resztę zrobiła V kolumna.
    Podobnie, jak z WTC. To wymaga z dystansu szerokiej i głębokiej analizy, żeby to wszystko zrozumieć.
    Trzymaj się ciepło … .

    Polubienie

   • Piotr69

    Edziu jak wiesz ja mam jedno dziecko córkę i za PRL ganiałem z nią na szczepienia z książeczką do ośrodka i na pewno jakaś kara była jeżeli (bym się nie zgłosił) się czy żona z dzieckiem do ośrodka zdrowia nie zgłosiła a jaka to była kara nie pamiętam to tyle lat minęło.

    Polubienie

   • Piotr69

    Edek co do tych szczepień na grypę zwaną koroną miałem trochę spokoju dwa dni na szklankę piwa i filmy z lat PRL w ciszy oglądnięte na DVD za dla od tej szajby a dziś kobita wraca o ósmej rano z dobrą wieścią bo podobno Amerykańce mają szczepionki na koronę i ludzkość uratują.

    No przecież kurwica człowieka może wziążć dobrze że melisę mam w domu ty chociaż masz w chałupie masz normalną babę a nie zepsutą przez spaślucha rydzykowego. Dzwonię do córki pytam się nie mogłaś jeszcze mamy ugościć z tydzień u siebie a ona mi na to ” Tato łatwo ci mówić ona mi ttlko ciągle gada o koronawirusie”.Także Edek jakbyś mnie kiedyś zobaczył w wariatkowie to się nie zdziw .Dziękuję za odpowiedz w temacie Wojtyły.Wróć do Tadka chłop się nawrócił twoich wpisów brakuje.

    Polubienie

   • Piotr69

    Edek słowo Peruna nie podpuszczałem po prostu gryzie mnie ciekawość w tym temacie od dawna.Twoje odpowiedzi wydrukowałem na papier.

    Polubienie

 5. na glupie sensacje tak

  Oby w Warszawie za miesiac nie bylo 100.000 zakazonyh.

  Polubienie

 6. jurko

  Śmiertelność u zainfekowanych SARS-CoV-2 to we Włoszech 11%!

  Polubienie

 7. wincenty

  COVID-19 w KRAJU PIERWSZEGO ŚWIATA
  (napisy pl)

  Polubienie

 8. wincenty

  17 tys. nowych infekcji tylko w ciągu ostatnich 24 godzin – to bilans USA w walce z koronawirusem. Administracja Donalda Trumpa starcie na razie przegrywa. W ciągu tygodnia liczba chorych może dobić do… miliona.
  https://www.money.pl/gospodarka/koronawirus-na-swiecie-usa-juz-ma-najwiecej-zachorowan-i-problemy-gospodarcze-tuz-za-rogiem-6493434115626625a.html

  Polubienie

 9. nikita

  Szef kancelarii premiera Michał Dworczyk zapowiedział utworzenie mostu powietrznego między Polską i Chinami dla przewozu towarów pilnej potrzeby w walce z koronawirusem SARS-CoV-2.
  https://www.rynek-lotniczy.pl/wiadomosci/dworczyk-utrzymamy-powietrzny-most-z-chinami-8204.html

  Polubienie

 10. nikita

  Nowy Jork stał się epicentrum epidemii koronawirusa w Stanach Zjednoczonych. W stanie Nowy Jork jest najwięcej przypadków koronawirusa w całych USA. Prawie 40 tysięcy. Zmarły 454 osoby. Szpitale są przepełnione. Umiera tak dużo ludzi, że przed placówkami powstają prowizoryczne kostnice. „Wszędzie leżą ludzie. (…) Nie mają tu wystarczająco dużo miejsca” – mówił kierowca karetki reporterowi…
  https://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/najnowsze-fakty/news-apokaliptyczna-sytuacja-w-nowojorskim-szpitalu-wiedzielismy-,nId,4406034

  Polubienie

 11. Ktoś


  PIERDOLONE NAZISTOWSKIE BIURWY kFaKczystowskie

  SPRYSKAŁY WŁAŚNIE WARSZAWĘ jakimś CHEMICZNYM GÓWNEM (landrynkowy zapach)

  jaki ATAKUJE GARDŁO i DAJE PIECZENIE SKÓRY

  BANDEROWSKO-BOLSZEWICIE MENDY OPRYSKUJĄ LUDZI SARINEM

  a potem jęczą, iż COVID-19 ATAKUJE a to wszystko CHEMICZNE OPARZENIA PŁUC

  wywołane WOJSKOWY BRONIĄ CHEMICZNĄ

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.