„Czytamy Konstytucję IIIRP” – hasło rzucili Żydzi

10616700_575769532549936_8272723208070077555_nŻydowska gadzinówka Michnika zainicjowała akcję czytania Konstytucji IIIRP.
W Warszawie będą ją czytać co znamienitsi żydowscy oraz nieliczni polscy, kolaborujący z żydo-reżimem, prawnicy.

 

Może warto przypomnieć jak i gdzie zrodził się ostateczny kształt konstytucji.
Prace nad zapisami Konstytucji RP przyjętej w 1997r. odbywały się w Akademii Teologii Katolickiej (ATK) w Warszawie. Nad treścią zapisów pracowali żydowscy i niemieccy – czyli także żydowscy – agenci na polsko-niemieckim sympozjum pn. „Konstytucja a porządek gospodarczy” zorganizowanym w dniach 18-19.11.1994 r. przez władze ATK, Fundację ATK, Fundację Konrada Adenauera. Sympozjum miało także wsparcie Międzynarodowego Funduszu Walutowego – agendy światowych lichwiarzy.
Referowali tam: ks. prof. Helmut Juros z ATK, dr H. Suchocka, była premier RP, poseł RP, dr T. Syryjczyk (to nie prawda, że w rządzie Mazowieckiego byli sami Żydzi – był jeden Syryjczyk) oraz profesorowie z RFN i Szwajcarii.

ATK (późniejsza UKSW) powstała w 1954r. w czasie bolszewickich żydo-rządów i z ich inicjatywy! Pełne prawa kościelne ATK uzyskała w 1989 r. i odtąd była uczelnią jednocześnie państwową i kościelną – katolicy winni to sobie przemyśleć!

 

watykan  novus_ordo

 

Wypada tu przypomnieć, że w murach tej uczelni, w 1997r. – nosiła jeszcze nazwę ATK, ale miała prawa kościelne ! -, znalazło swoje lokum Studium Generale Europa (SGE), nowoczesna, kosmopolityczna, jew-ropejska idea i inicjatywa polityczna. Uroczysta inauguracja działalności SGE odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie, w obecności Prymasa Polski kard. Józefa Glempa i Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Niemiec kard. Karla Lehmanna.

Dyrektorem generalnym SGE został nie byle, kto, bo sam A.Olechowski, który w inauguracyjnym wykładzie powiedział: „Krucjata przeciw globalizacji ma niewiele wspólnego z chrześcijaństwem. To państwo narodowe jest totalitarne i niechrześcijańskie„.

Innymi słowy Żydzi są przeciw państwu narodowemu – o czym wiemy od dawna i z czego winniśmy zdawać sobie sprawę – i w walce z państwem narodowym otrzymują wsparcie Kościoła: „Nacjonalizm jest przeciwieństwem patriotyzmu” obwieścił abp S.Gądecki podczas niedawnej uroczystości z okazji 50. rocznicy ogłoszenia deklaracji „Nostra Aetate”.

I właśnie w takim duchu, w duchu antynarodowym powstały zapisy Konstytucji RP – IIIŻydo-RP.
Już bowiem, w preambule Konstytucji, na samym jej początku, czytamy:

„(…) my, Naród Polski – wszyscy obywatele Rzeczypospolitej (…)”

Z powyższego wynika jasno, że nie tylko nie istnieją w Polsce mniejszości narodowe, ale istnieć nie będą mogły, ponieważ automatycznie staną się Narodem Polskim.
Jak zatem odnieść się do:

Art. 35.
1. Rzeczpospolita Polska zapewnia obywatelom polskim należącym do mniejszości narodowych i etnicznych (…)

Czy jest możliwe zrozumienie powyższych zapisów bez interpretacyjnej wykładni naszych żydowskich prawniczych ekspertów?Art. 35 stał się zapewne bazą do ustawowego Kodeksu Wyborczego, który mniejszości niemieckiej gwarantuje dwa mandaty poselskie.
Uważny Czytelnik winien od razu postawić pytanie, a co z mniejszością żydowską -? Dlaczego konstytucja o niej nie wspomina? Skąd ten antysemicki duch Konstytucji?
Nie posiadam co prawda rabinicznych umiejętności interpretacyjnych, ale podejrzewam, że żydowscy spece przygotowujący Konstytucję załatwili tę kwestię właśnie w preambule: „(…) my, Naród Polski – wszyscy obywatele Rzeczypospolitej (…)” – czyż nie jest to zawoalowany zapis przekształcenia Polski w Judeopolonię? Ale jak wyjaśnić Art. 35 pojęcia nie mam.
Przejdźmy do kolejnej zagadki.

Art. 4.
1. Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu.
Art. 104.
1. Posłowie są przedstawicielami Narodu. Nie wiążą ich instrukcje wyborców.

To już jest „prawniczy”, czy raczej wynikający z rabinicznej tradycji, hochsztaplerski majstersztyk. Można więc postawić pytanie, czyje instrukcje są dla nich wiążące?
A sam art. 4 skłania do kolejnej wątpliwości, do której części (etnicznej, mniejszościowej, większościowej) Narodu należy rzeczywista władza – to nie jest dostatecznie rozstrzygnięte?
Z art. 104 można wyciągnąć dość oczywisty wniosek, że w takim razie wybory nie są potrzebne. A zatem, gdzie znajduje się źródło władzy, kto wydaje wiążące instrukcje? Itd., itd.

Ponieważ na katolicko-żydowskiej uczelni ATK debatowano na temat „Konstytucja a porządek gospodarczy” zapewne do owoców debatującego grona należy zapis:

Art. 220.
1. Ustawa budżetowa nie może przewidywać pokrywania deficytu budżetowego przez zaciąganie zobowiązania w centralnym banku państwa.

Podobne zapisy istnieją w ustawodawstwie każdego państwa Zachodu (?). Zapis ten zmusza do zadłużania państwa i obywateli w żydowskich bankach komercyjnych i bezpośrednio wyłącza rządy z realizacji polityki pieniężnej oraz pośrednio z realizacji polityki gospodarczej (zatem jakikolwiek rozwój jest wykluczony – rząd nie dysponuje instrumentami ekonomicznymi).
Wprowadzenie tego zapisu do Konstytucji i jego utrzymanie jest nie tylko zdradą stanu państwa, ale także przestępstwem kryminalnym. Dość dobrze wiadomo, kto ten zapis wprowadził i na czyje zlecenie.

tk_safjanProf. M.Safjan, (Żyd, ale w świetle preambuły należy do narodu polskiego) prezes TK, referował legalność i zgodność traktatu akcesyjnego IIIRP do UE z Konstytucją IIIRP.

 

Trybunał Konstytucyjny rozstrzygający o zgodności ustaw z Konstytucją został powołany po żydowskim zamachu stanu w sierpniu 1980r. w latach 1980. Do czego faktycznie służy to ciało wystarczy przywołać jego opinię potwierdzającą zgodność zapisów traktatu akcesyjnego z Konstytucją. Mimo, że sprzeczność była i jest oczywista, a dotyczy choćby faktu podporządkowania Polski EBC i przyjęcia waluty € UE, gdy Konstytucja RP stwierdza, że Centralnym Bankiem Państwa Polskiego jest NBP. Zatem służący żydowskim interesom TK nie stwierdził oczywistej nielegalności traktatu akcesyjnego, przyjętego przez żydo-władze IIIRP na żądanie Międzynarodowego Żyda.

Ciekawe, czy żydowska akcja czytania Konstytucji nasunie czytającym i słuczaczom podobne do powyższych refleksje.

Ukraina_Wizyta_u_Prezydenta2843

 

Prezesi TK (w środku A.Rzepliński z IIIŻydo-RP) krajów bałtyckich z przyjacielską wizytą u prezydenta ukraińskiego żydo-reżimu.

 

4cb4a400-c910-4ffa-83e5-d89fb1ecc966_900x

 

A.Rzepliński

A może to jest właściwa wizja dla trybunałów, ich prezesów i członków?

 

                                                                                                        Dariusz Kosiur

10 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

10 responses to “„Czytamy Konstytucję IIIRP” – hasło rzucili Żydzi

 1. Pingback: „Czytamy Konstytucję IIIRP” – hasło rzucili Żydzi | Pekok Antylichwiarz

 2. sredni

  Patriotyzm a nacjonalizm

  Polubione przez 2 ludzi

 3. Antysyjonista YETI ze stalowymi jajami . Bat na syjonistów.

  MOJA PROSBA
  PROSZĘ WSZYSTKIE EWENTULANE WPISY CZŁOWIEKA O NICKU TORONTO , AUTOSTRADA , MARS KOMENTOWAĆ TYM ZDJĘCIEM . TAKA MOJA PROŚBA.

  Polubienie

 4. Pingback: „Czytamy Konstytucję IIIRP” – hasło rzucili Żydzi |POLECAM! | forumemjot dla Polski

 5. Metro

  Dobry tekst. W kontekście art 220 warto wspomnieć jeszcze o art. 227.1. pejsokontytucji:

  Art. 227. 1. Centralnym bankiem państwa jest Narodowy Bank Polski. Przysługuje mu wyłączne prawo emisji pieniądza oraz ustalania i realizowania polityki pieniężnej. Narodowy Bank Polski odpowiada za wartość polskiego pieniądza.

  Też śmieszne.

  Polubienie

 6. Pingback: Żyd „anglosaski” stoi za likwidacją niepodległości RP w 1926r. i w 1990r. | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

 7. Pingback: Po co nam nowa Konstytucja? | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

 8. Pingback: Żydowski terror we Francji: Przypadek Alain’a Soral’a | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.